Transport sprzętu audio stanowi niemały problem logistyczny. Kolumny nagłośnieniowe, wzmacniacze czy konsola to rzeczy trudne do przewiezienia nie tylko ze względu na spore rozmiary. Wyzwaniem jest także uchronienie ich od wszelkich uszkodzeń. Aby sprzęt dojechał na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie, warto powierzyć jego przewóz wyspecjalizowanej, doświadczonej i godnej zaufania firmie.

Wysyłka nowego sprzętu audio

Konieczność transportu nowego sprzętu audio to najczęściej element zakupu dokonanego w sklepie internetowym. W takiej sytuacji przesyłka nowego odtwarzacza, głośników czy subwoofera jest w wysokim stopniu bezpieczna. Sprzęt posiada fabryczne opakowanie, na które składa się dopasowany  i nieuszkodzony karton, styropianowe wkładki, folie, wypełniacze i inne zabezpieczenia. Ponad to dostawcy najczęściej umieszczają paczkę w dodatkowym pudełku, wypełniając je szczelnie materiałem amortyzującym i zapobiegającym przemieszczaniu się przedmiotu podczas transportu. Tak podwójnie zabezpieczony sprzęt ma ogromne szanse na dotarcie do celu bez uszczerbku.

 

Wysyłka używanego sprzętu audio

Od pewnego czasu coraz bardziej popularnym trendem wśród audiofilów staje się powrót do starszych technologii i zapisu analogowego. Gramofony i płyty winylowe przeżywają drugą młodość. Przekonują do siebie brzmieniem nieco tajemniczym, nieuchwytnym. Jego miłośnicy kompletują własne zestawy audio, wyszukując poszczególnych elementów w ogłoszeniach i na aukcjach.

Używane gramofony, wzmacniacze i głośniki najczęściej nie posiadają już oryginalnego opakowania. Aby ich wysyłka była bezpieczna, należy odpowiednio je spakować i zabezpieczyć. Niezbędne będzie mocne pudełko oraz styropianowe bądź piankowe formy stabilizujące. Jako zabezpieczenia przed wstrząsami oraz wilgocią warto użyć folii, np. bąbelkowej. Po zaklejeniu kartonu taśmą i umieszczeniu na nim odpowiednich etykiet (list przewozowy, naklejki informacyjne i ostrzegawcze), przesyłka jest gotowa do odbioru przez kuriera.

 

Przewóz profesjonalnego sprzętu audio

Jeśli stanąłeś przed koniecznością przewiezienia wielkogabarytowego, profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego a nie dysponujesz własnym transportem – skorzystaj z usług profesjonalistów w dziedzinie wysyłki i zabezpieczania do transportu

MBE to indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz  fachowa pomoc w przygotowaniu i zapakowaniu przedmiotu wysyłki. Przygotujemy Twój sprzęt do transportu odpowiednio go zabezpieczając, wybierzemy odpowiedniego przewoźnika i zadbamy o pełną dokumentację. Swój sprzęt możesz również ubezpieczyć pokrywając jego wartość, a także koszty opakowania i samego transportu dzięki naszej unikalnej na polskim rynku usłudze MBE SafeValue.


Zaufaj doświadczeniu naszego personelu, a Twój sprzęt trafi pod wskazany adres sprawnie i bezpiecznie.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 

Warunki oraz koszty przewozu sprzętu audio zależą od kilku czynników. Są to przede wszystkim wymiary i waga przesyłki oraz zasięg transportu. Skontaktuj się z nami - o wszystkim Ci opowiemy i przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

#PeoplePossible

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz