Ukraina otwiera się na świat – świat otwiera się na Ukrainę

Wielu obywateli Ukrainy korzysta z uproszczonych procedur migracyjnych i wyjeżdża na Zachód w poszukiwaniu pracy, która zapewni lepszy byt całej rodzinie. Pierwszym krajem licznie przyjmującym Ukraińców, jest sąsiednia Polska. Polscy przedsiębiorcy chętnie zatrudniają pracowników z Ukrainy, którzy przez lata współpracy dali się poznać jako rzetelni i solidni.
Pracujący w Polsce, których rodziny zostały na Ukrainie, często mają potrzebę wysłania do domu paczki czy choćby drobnego prezentu. Takie gesty mają nie tylko znaczenie materialne, ale przede wszystkim pomagają lepiej znieść dokuczliwą rozłąkę.
 
Od lat obserwować można także znaczącą poprawę poziomu ukraińskiej gospodarki. W związku z tym coraz więcej firm z zachodniej Europy rozszerza swoje działania i dociera na teren Ukrainy. Handel, usługi czy budownictwo to tylko niektóre sektory biznesu chętnie nawiązujące współpracę z firmami ukraińskimi.

Z MBE wyślesz paczkę na Ukrainę

Skutkiem tych tendencji jest wzrost zapotrzebowania na usługi logistyczne realizowane na Ukrainie. Mail Boxes Etc.wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób prywatnych jak i dużych klientów biznesowych. Zakres naszych usług zaczyna się od tanich wysyłek kurierskich - drogowych i lotniczych, a kończy na dużych zleceniach transportu towaru wraz z pełną obsługą logistyczną.
Specjaliści MBE wesprą Twój biznes profesjonalnym doradztwem oraz przejęciem większości obowiązków. Dokonamy za Ciebie spakowania i zabezpieczenia towaru do wysyłki. Załatwimy także wszelkie formalności związane z przepisami i opłatami celnymi.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 

Skontaktuj się z naszym doradcą i zacznij tanio wysyłać na Ukrainę z dowolnego miejsca w Polsce.

#PeoplePossible

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz